SEVKİYAT

Paketiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sevk edilecektir. Kargo ve sevkiyat bilgileri alıcı ile paylaşılacaktır.

Kargo taşıma ücreti, ürün için ödediğiniz fiyata dahildir. Ödeme aşamasında kargo fiyatı dahil bedel ödemektesiniz.

Olası herhangi bir gümrük vergisi için sipariş vermeden önce, müşterinin ayrıntıları bulunduğu ülkedeki gümrük veya vergi makamlarıyla kontrol etmesi tavsiye edilir. Kendi ülkesindeki çıkacak olası ek gümrük vergilerinden müşteri sorumludur. 

Siparişin firmamıza ulaşmasından sonra en kısa sürede üretilerek kargoya verilmektedir. Yüksek adetli siparişlerinizde kargoya verme süresi artabilir ve bu bilgi müşteriye verilir.

 

İADE

Beklentilerin aksine, ürün beklentilerinizi karşılamıyorsa, ürününüzü iade edebilirsiniz.

Malları iade etmenin doğrudan masraflarını üstlenirsiniz.

Ayrıca, dikkatli bir incelemeye rağmen, ürün kusurluysa veya bir şikayete yol açarsa, lütfen bizi bilgilendirin, çözüm için size en kısa sürede ulaşacağız. 

 

CAYMA HAKKI

Tüketiciler, aşağıdaki koşullara göre cayma hakkına sahiptir, bu nedenle tüketici, ağırlıklı olarak ticari veya bağımsız mesleki faaliyetlerine atfedilemeyecek amaçlarla yasal bir işlem yapan herhangi bir gerçek kişidir.

Bu sözleşmeyi on dört gün içinde herhangi bir sebep göstermeksizin iptal etme hakkına sahipsiniz. İptal süresi, sizin veya sizin adınıza taşıyıcı olmayan üçüncü bir şahsın son malları teslim aldığı günden itibaren on dört gündür. Cayma hakkınızı kullanmak için, bizimle iletişime geçmelisiniz. İptal süresine uymak için, iptal hakkını kullandığınıza dair bildirimi iptal süresi sona ermeden önce göndermeniz yeterlidir.

Bu sözleşmeyi iptal ederseniz, teslimat masrafları da dahil olmak üzere sizden aldığımız tüm ödemeleri size ödemek zorunda kalacağız (tarafımızdan sunulan en ucuz standart teslimattan farklı bir teslimat yöntemi seçmenizden kaynaklanan ek masraflar hariç) derhal ve en geç bu sözleşmeyi iptal ettiğinize dair bildirim aldığımız günden itibaren on dört gün içinde geri ödenecektir. Bu geri ödeme için, sizinle açıkça farklı bir şey üzerinde anlaşmaya varılmadıkça, orijinal işlem için kullandığınız ödeme yöntemini kullanırız; Bu geri ödemenin bir sonucu olarak hiçbir koşulda sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Malları geri alana kadar veya siz malları geri gönderdiğinize dair kanıt sunana kadar (hangisi daha önceyse) geri ödemeyi reddedebiliriz.

Malları derhal ve her halükarda bu sözleşmeyi iptal ettiğinizi bize bildirdiğiniz günden itibaren en geç on dört gün içinde bize iade etmeli veya teslim etmelisiniz. Malları on dört günlük süre dolmadan gönderirseniz, son teslim tarihi karşılanır.

Malların değerindeki herhangi bir kayıptan, yalnızca bu değer kaybı, malların niteliğini, özelliklerini ve işlevselliğini belirlemek için gerekli olanın dışındaki işlemlerden kaynaklanıyorsa sorumlusunuz.

Kişiye özel üretilen, özel üretim ürünlerde, üretimi için tüketici tarafından bireysel bir seçim veya belirlemenin belirleyici olduğu veya açıkça tüketicinin kişisel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış malların teslimine ilişkin sözleşmeler için geçerli değildir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR